SLOVENSKO - Vlastní dopravou

PROGRAM:


1.den     - příjezd, ubytovaní v odpoledních hodinách.
2.-7.den - pobyt, individuální program
8.den      - uvolnění pokojů v ranních hodinách, odjezd.

Pobyty jsou, pokud není uvedeno jinak, od soboty do soboty (možno zakoupit libovolný počet turnusů).


 PODHÁJSKA

VODA JAKO V MRTVÉM MOŘI

KOUPÁNÍ ZA KAŽDÉHO POČASÍ * VENKOVNÍ I KRYTÝ TERMÁL


Malá obec Podhájska se nachází na hlavním silničním tahu Šurany-Levice. Rovněž je dostupná i železniční tratí, která prochází celou obcí a spojuje ji s okolními městy. Místní termální koupaliště láká svojí zázračnou slanou vodou, která je svým složením podobná vodě z Mrtvého moře, velké množství návštěvníků. K dispozici je několik bazénů (sedací, plavecký, dětský) a tobogán. Nově zde byl vybudován i krytý areál Aquamarin, který je zvlášť zpoplatněn. V prostoru koupaliště se nachází velké množství stánků s občerstvením a restaurace. Vedle termálního areálu naleznete i kryté relaxační centrum Energi, které je vybudováno ve stylu římských lázní (extra zpoplatněno). Pobyt si můžete zpestřit poznáváním krásného okolí – hrad v Levicích, arboretum v Tesárskych Mlyňanech, zámek Topolčianky, Ostřihom, Budapešť, atd.

 


Podhájska
PENZION QUATRO II A QUATRO III  **

Penziony se nacházejí vedle sebe v centru střediska, cca 300m od termálního koupaliště. Jejich výhodná poloha umožňuje celodenní využívání všech doplňkových služeb v tomto areálu i ostatních přilehlých zařízení – restaurace, cukrárna, stánky s občerstvením, posezení s hudbou a tancem, hydromasáže, sauna, stánky se suvenýry, kadeřnictví, kosmetika. V penzionu Quatro II je návštěvníkům k dispozici jídelna. Parkování je zdarma u penzionů.
Ubytování: jednoduše vybavené dvou a třílůžkové pokoje s vlastním sociálním zažízením a TV, balkónem (1. patro) nebo terasou (přízemí), některé s možností přistýlky (rozkladací gauč). Pokoje mají k dispozici chladničku a internetové připojení.
Stravování: snídaně formou bohatého bufetu, které se podávají v jídelně penzionu Quatro II.
Další stravování: v areálu termálního koupaliště, popř. v penzionu ENERGY.

NAŠE MÍNĚNÍ: VZHLEDEM K MIMOŘÁDNÝM LÉČEBNÝM ÚČINKŮM JE POBYT IDEÁLNÍ PRO NÁVŠTĚVNÍKY S PROBLÉMY HORNÍCH CEST DÝCHACÍCH A ŠTÍTNÉ ŽLÁZY, DNOU, REVMATIZMEM, POTÍŽEMI S PÁTEŘÍ, CÉVNÍMI A KLOUBNÍMI PROBLÉMY, EKZÉMY. DOPORUČUJEME MÉNĚ NÁROČNÝM KLIENTŮM.

CENÍK

Termíny nástupů
so-so/7 nocí
 cen.
kategorie

  dosp. os.
lůžko 

dosp. os.
přist.
 dítě
lůžko
 dítě
přist.
21.4 - 13.10.18 A (pokoj s terasou) 4.390,- 3.890,- 3.990,- 2.840,-
21.4 - 13.10.18 B (pokoj s balkónem) 4.390,- 3.890,- 3.990,- 2.840,-

Ubytování: dvoulůžkové a třílůžkové pokoje s možností přistýlky (cenové kategorie A s terasou, B s balkónem).

V ceně: 7x ubytování se snídaní.

Dětská cena platí pro dítě 3-12 let. Dítě do 3 let bez nároku na služby v doprovodu se 2 dospělými osobami zdarma.
U pokoje 1/3+1 je možný pro 4 osobu na přistýlce pobyt za cenu 1.290,- Kč/dosp. osoba nebo 290,- Kč/dítě.

V ceně není zahrnuto: pobytová taxa cca 0,50 EUR/den/osoba, vstupy do venkovního termálního koupaliště cca 45,- EUR/osoba/pobyt.

 


Podhájska
PENZION QUATRO IV
  **plus

Penzion se nachazí na okraji obce, v klidném prostředí, obklopený vinicemi, v kopci nad termálním areálem. Tento areál se nachází cca 400 m od penzionu. Přístupová komunikace je částečné zpevněná a částečně přírodní. Parkování osobních aut je možné zdarma u objektu.
Ubytování: dvou a třílůžkové pokoje s vlastním sociálním zažízením a TV, balkónem nebo terasou. Pokoje mají k dispozici chladničku.
Stravování: snídaně formou bufetu, které se podávají v jídelně penzionu Quatro IV. Další stravování:  v areálu termálního koupaliště, popř. v penzionu ENERGY.


NAŠE MÍNĚNÍ: VZHLEDEM K MIMOŘÁDNÝM LÉČEBNÝM ÚČINKŮM ZDEJŠÍ MINERÁLNÍ VODY JE POBYT IDEÁLNÍ PRO NÁVŠTĚVNÍKY S PROBLÉMY POHYBOVÉHO ÚSTROJÍ A HORNÍCH CEST DÝCHACÍCH, ŠTÍTNÉ ŽLÁZY, REVMATISMEM, S CÉVNÍMI POTÍŽEMI, EKZÉMY A DNOU.

CENÍK

Termíny nástupů
so-so/7 nocí
 dosp.os.
lůžko v 1/2

dítě
lůžko v 1/2

dosp. os.
lůžko v 1/3

dítě
lůžko v 1/3

21.4 - 13.10.18 4.390,-  3.990,- 3.990,- 3.660,-

Ubytování dvoulůžkové a třílůžkové pokoje.

V ceně: 7x ubytování se snídaní.

Dětská cena platí pro dítě 3-12 let. Dítě do 3 let bez nároku na služby v doprovodu 2 dospělých osob zdarma.

V ceně není zahrnuto: pobytová taxa cca 0,50 EUR/den/osoba, vstupy do venkovního termálního koupaliště cca 45,- EUR/osoba/pobyt.

 

 VELKÝ MEDER

 TERMÁLNÍ KOUPALIŠTĚ

 

KOUPÁNÍ ZA KAŽDÉHO POČASÍ * VENKOVNÍ I KRYTÝ TERMÁL

 

Vyhledávané městečko, které se nachází na jižním Slovensku přibližně 60 km východně od Bratislavy, bez ohledu na roční období nabízí výhodné podmínky ke strávení příjemné dovolené. Svojí milou atmosférou láká k procházkám, návštěvám obchůdků, kavárniček, restaurací. Vyhledávané termální koupaliště má k dispozici několik venkovníh bazénů (sedací 35°C, dětský, plavecký, bazén s tobogánem, s pozvolným klesáním) a minigolf. Nově byl otevřen i krytý rekreační komplex s bazénem, saunou, vířivým a dětským bazénem, masáží, fitnesem a barem s občerstvením.

 


Velký Meder
PENZION GYÖRY
  ***


Velice pěkný penzion se nachází v těsné blízkosti promenády cca 200 m od termálního koupaliště. Penzion se skládá z rekonstruované hlavní budovy a nově vybudované přízemní přístavby. K dispozici jsou jídelna s barem, venkovní posezení a upravená zahrada s dětským koutkem.
Ubytování: vkusně vybavené dvoulůžkové pokoje, některé s možností přistýlky (vhodné pro děti - rozkládací křeslo), se sociálním zařízením, TV a chladničkou. Některé pokoje v hlavní budově mají balkón. Několik pokojů v přístavbě je bezbariérových a má kuchyňský kout. K dispozici je jeden rodinný pokoj pro 3-4 osoby. Parkování přímo u objektu.
Stravování: polopenze - snídaně jednoduchý švédský stůl, večeře - servírované, jednotné nebo vlastní (pokoje s kuchyňským koutem).

NAŠE MÍNĚNÍ: VHODNÉ PRO VŠECHNY VĚKOVÉ SKUPINY. DOPORUČUJEME K LÉČBĚ KLOUBŮ, ONEMOCNĚNÍ PÁTEŘE, APOD. IDEÁLNÍ PRO RODINNOU DOVOLENOU.

CENÍK

S POLOPENZÍ
Termíny
so-so/7 nocí
dosp. osoba
pevné lůžko
dítě 3-15 let
pevné lůžko/přistýlka
dítě do 5 let
přistýlka-bez stravy
21.4.-20.10.18 7.290,- 4.990,-/3.740,- 1.390,-

Ubytování: dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky pro dítě.

V ceně: 7x ubytování s polopenzí, pojištění proti úpadku CK.

Dítě do 5 let bez nároku na ubytování a stravu v doprovodu 2 dosp. osob zdarma.

Na místě se hradí pobytová taxa cca  1 EUR/osoba/den, vstupné do term. koupaliště cca 52,-EUR/osoba/pobyt.

BEZ STRAVY
Termíny
so-so/7 nocí
dosp. osoba
pevné lůžko
dítě 5-15 let
přistýlka
21.4.-20.10.18 4.990,- 1.390,-

Ubytování:
dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky pro dítě.
 
V ceně: 7x ubytování.

Dítě do 5 let bez nároku na ubytování a stravu v doprovodu 2 dosp. osob zdarma.

Na místě se hradí pobytová taxa cca  1 EUR/osoba/den, vstupné do term. koupaliště cca 52,-EUR/osoba/pobyt.

 PATINCE

 TERMÁLNÍ KOUPALIŠTĚ

 

KOUPÁNÍ ZA KAŽDÉHO POČASÍ * VENKOVNÍ I KRYTÝ TERMÁL

 

Rekreační areál byl vybudován v lesoparku v okolí termálního pramene nedaleko obce, 17 km od Komárna. K dispozici je letní termální koupaliště s 5 bazény s teplotou vody 25-33°C a tobogánovým světem. Vyžití si zde najdou i rodiny s malými dětmi. Užívání těchto venkovních bazénů a tobogánů je v ceně pobytu. V bezprostřední blízkosti se nachází umělé jezero a wellnes centrum, které nabízí 4 kryté a 2 venkovní bazény a saunové centrum. V areálu naleznete restaurace, občerstvení, tenisové kurty, hřiště na volejbal a minigolf. Doplňkové služby včetně wellnes centra jsou za poplatek.

 


Patince - termály
PENZION BONAPARTE A DEPANDANCE KORZIKA
  **

 

V CENĚ VSTUPNÉ DO VENKOVNÍHO TERMÁLNÍHO KOUPALIŠTĚ

 

Objekty jsou umístěny přímo v areálu letního termálního koupaliště. Klientům v penzionu Bonaparte je k dispozici nově vybavená restaurace s barem. Vedle penzionu se nachází venkovní ohniště s grilováním. V depandanci Korzika je nově vybudovaná společenská místnost s kuchyňským koutem a úschovna kol, která je k dispozici zdarma. Parkování v ceně na parkovišti u areálu. Pobyt se psem není možný.
Ubytování: Bonaparte a Korzika – dvoulůžkové pokoje s 1-2 přistýlkami s vlastním sociálním zařízením, chladničkou a LED TV s rádiem. Některé pokoje v depandanci Korzika mají balkón. V penzionu Bonaparte je rovněž k dispozici rodinná buňka pro 4-6 osob. Penziony byly částečně rekonstruovány. V Bonaparte jsou pokoje vybaveny klimatizací a v depandanci Korzika jsou pokoje s ventilátorem. Pokoje v depandanci Korzika jsou menších rozměrů. V objektech je free WiFi.
Stravování: polopenze servírovaná v restauraci penzionu Bonaparte (dep. Korzika se nachází hned vedle) – snídaně rozšířené kontinentální, večeře 2 chody (polévka a hlavní jídlo).


NAŠE MÍNĚNÍ: PENZIONY JSOU VHODNÉ PRO VŠECHNY GENERACE, KTERÉ CHTĚJÍ POBYT TRÁVIT V PŘÍJEMNÉM PROSTŘEDÍ TERMÁLNÍHO KOUPALIŠTĚ. VÝHODOU JE VSTUPNÉ DO LETNÍHO TERMÁLNÍHO KOUPALIŠTĚ, KTERÉ JE JIŽ ZAHRNUTO V CENĚ POBYTU.

 

AKCE 7 ZA 5 NOCÍ!!!

CENÍK

Termíny nástupů
so-so/7 nocí
dosp. os.
pevné lůžko
dosp. os.
přistýlka
dítě
pevné lůžko
dítě
přistýlka
2.6.-30.6.18 4.790,- 3.350,- 3.590,- 2.520,-
30.6.-1.9.18 5.990,- 4.290,- 4.570,- 3.190,-

Ubytování: dvoulůžkové pokoje s 1-2 přistýlkami

V ceně: 7x ubytování, 7x polopenze, vstupné do bazénů v areálu  letního termálního koupaliště včetně tobogánového světa, pobytová taxa, parkovné, zákonné pojištění proti úpadku CK

BONUS: 30% sleva z celodenního vstupu do Bazénového světa do Wellness-Centra Patince+děti do 6 let v doprovodu dosp. osoby zdarma.

Dětská cena: platí pro dítě 2-10 let. Dítě do 2 let v doprovodu 2 dosp. osob bez nároku na služby zdarma.

ZKRÁCENÉ POBYTY (cena za 1 noc s polopenzí)

Termíny nástupů
1 noc

dosp. os.
pevné lůžko
dosp. os.
přistýlka
dítě
pevné lůžko
dítě
přistýlka
2.6.-30.6.18 960,- 670,- 720,- 510,-
30.6.-1.9.18 1.220,- 850,- 910,- 640,- 

Rozsah služeb viz výše. V ceně 1x ubytování s polopenzí.

 


Patince - termály
CHATY FAMILY RESORT
  ***

 

 

V CENĚ VSTUPNÉ DO VENKOVNÍHO TERMÁLNÍHO KOUPALIŠTĚ

 

Chaty jsou umístěny v centru areálu termálního koupaliště. V chatové osadě je dětské hřiště, pískoviště, dětský bazének a plážový volejbal. Parkování přímo u chat. Pes není možný.
Ubytování: čtyřlůžkové chaty s možností dvou přistýlek, s vybaveným kuchyňským koutem (lednička, vařič, mikrovlnka, rychlovarná konvice), sprchou, WC, TV, rádiem, MP3, CD, terasou s posezením. Na terase je free Wi-Fi. K dispozici jsou dva pokoje s přistýlkou.
Stravování: vlastní, v areálu jsou stánky s občerstvením, restaurace.

NAŠE MÍNĚNÍ: VHODNÉ PRO VŠECHNY GENERACE, HLAVNĚ PRO RODINY S DĚTMI, KTERÉ CHTĚJÍ POBYT TRÁVIT V PŘÍJEMNÉM PROSTŘEDÍ TERMÁLNÍHO KOUPALIŠTĚ .VÝHODOU JE VSTUPNÉ DO LETNÍHO TERMÁLNÍHO KOUPALIŠTĚ, KTERÉ JE JIŽ ZAHRNUTO V CENĚ POBYTU.


AKCE 7 ZA 5 NOCÍ!!!

CENÍK

Termíny nástupů
ne-ne/7 nocí
cena za chatu
max. 4 osoby
dosp. os.
přistýlka
dítě
přistýlka
6.5.-1.7.18 14.190,- 2.430,- 1.830,-
1.7.-2.9.18 17.490,- 3.250,- 2.430,-
2.9.-9.9.18 14.190,- 2.430,- 1.830,-

Ubytování: čtyřlůžkové chaty s 1-2 přistýlkami

V ceně: 7x ubytování, pobytová taxa, vstupné do bazénů v areálu letního termálního koupaliště včetně tobogánového světa, parkovné.

BONUS: 30% sleva z celodenního vstupu do Bazénového světa do Wellness-Centra Patince+děti do 6 let v doprovodu dosp. osoby zdarma

Dětská cena: platí pro dítě 2-10 let. Děti do 2 let jako pátá nebo šestá osoba bez nároku na služby zdarma.

ZKRÁCENÉ POBYTY

Termíny nástupů
1 noc

cena za chatu
max. 4 osoby
dosp. os.
přistýlka
dítě
přistýlka
6.5.-1.7.18 2.840,- 490,- 370,-
1.7.-2.9.18 3.650,- 650,- 490,-
2.9.-9.9.18 2.840,- 490,- 370,-

Rozsah služeb viz výše. V ceně 1x ubytování.

 

 


Patince - termály
PENZION OLIVE FAMILY RESORT
  ***

 

V CENĚ VSTUPNÉ DO VENKOVNÍHO TERMÁLNÍHO KOUPALIŠTĚ

 

Nově rekonstruovaný penzion se nachazí přímo v areálu termálního koupaliště. Klientům je k dispozici jídelna a klubovna. Ideální pro rodinnou rekreaci. Parkováni u objektu. Pes není možný.
Ubytování: Vkusně vybavené dvoulůžkové pokoje (některé s možností 2 přistýlek a balkónem) a rodinné buňky s pevnými lůžky pro 3 až 5 osob se 2 pokoji (pro 2 a 3 osoby), s vlastním sociálním zařízením, TV, rádiem, chladničkou, ventilátorem a zabudovaným Wi-Fi. Rodinná buňka disponuje sociálním zařízením společným pro oba pokoje a dvěma balkóny.
Stravování: polopenze servírovaná – snídaně rozšířené kontinentální, večeře 2 chody (polévka a hlavní jídlo).


NAŠE MÍNĚNÍ: VHODNÉ PRO RODINY S DĚTMI, KTERÉ CHTĚJÍ POBYT TRÁVIT V PŘÍJEMNÉM PROSTŘEDÍ TERMÁLNÍHO KOUPALIŠTĚ. VÝHODOU JE VSTUPNÉ DO LETNÍHO TERMÁLNÍHO KOUPALIŠTĚ, KTERÉ JE JIŽ ZAHRNUTO V CENĚ POBYTU.

 

AKCE 7 ZA 5 NOCÍ!!!

CENÍK

Termíny nástupů
so-so/7 nocí
dosp. os.
pevné lůžko
dosp. os.
přistýlka
dítě
pevné lůžko
dítě
přistýlka
2.6.-30.6.18 4.790,- 3.350,- 3.590,- 2.520,-
30.6.-1.9.18 5.990,- 4.290,- 4.570,- 3.190,-

Ubytování: rodinné buňky s pevnými lůžky a dvoulůžkové pokoje (některé s 1-2 přistýlkami)

V ceně: 7x ubytování, 7x polopenze, vstupné do bazénů v areálu  letního termálního koupaliště včetně tobogánového světa, pobytová taxa, parkovné, zákonné pojištění proti úpadku CK

BONUS: 30% sleva z celodenního vstupu do Bazénového světa do Wellness-Centra Patince+děti do 6 let v doprovodu dosp. osoby zdarma.

Dětská cena: platí pro dítě 2-10 let. Dítě do 2 let v doprovodu 2 dosp. osob bez nároku na služby zdarma.

ZKRÁCENÉ POBYTY (cena za 1 noc s polopenzí)

Termíny nástupů
1 noc

dosp. os.
pevné lůžko
dosp. os.
přistýlka
dítě
pevné lůžko
dítě
přistýlka
2.6.-30.6.18 960,- 670,- 720,- 510,-
30.6.-1.9.18 1.220,- 850,- 910,- 640,- 

Rozsah služeb viz výše. V ceně 1x ubytování s polopenzí.

  

Liptovský Ján - termály
HOTEL SOREA ĎUMBIER
  **

Hotel se na nachází v Liptovském Jáně v krásné přírodě národního parku Nízké Tatry v ústí Jánské doliny. Během celého roku je možné využít v nedalekém hotelu Máj (cca 300m) krytý bazén s termální vodou, saunu, klasické a podvodní masáže.
K dispozici je ve středisku i letní termální koupaliště.Zajímavostí je přírodní termální vývěr pramene „Rudolf“ s teplotou vody 29° C. Na návštěvníky hotelu dle jejich zájmu čeká mnoho čarovných cyklistických a turistických tras různých náročností. Hotel svým klientům nabízí restauraci s celodenním stravováním, denní bar, saunu, biliard a stolní tenis. Tenisové kurty jsou 300m od hotelu. Doplňkové služby jsou za poplatek. Parkování přímo u hotelu. Pes je možný za poplatek.
Ubytování: dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky s vlastním sociálním příslušenstvím, telefonem, rádiem, TV se satelitem, některé pokoje mají balkon.
Stravování: polopenze – snídaně bufet, večeře servírované


NAŠE MÍNĚNÍ: IDEÁLNÍ PRO MILOVNÍKY TURISTIKY, CYKLOTURISTIKY A KOUPÁNÍ.

CENÍK

Termíny pobytů
so-so/7 nocí
dosp. os.
pevné lůžko
dosp. os.
přistýlka
dítě
pevné lůžko
dítě
přistýlka
26.5.-30.6.18 6.690,- 5.360,- 4.690,- 3.350,-
30.6.-1.9.18 6.990,- 5.630,- 4.930,- 3.490,-
1.9.-29.9.18 6.690,- 5.360,- 4.690,- 3.350,-

Ubytování: dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky

V ceně: 7x ubytování s polopenzí v třídě ekonomy, 1x za pobyt volný vstup do hotelového termálního bazénu v hotelu Sorea Máj, během letních měsíců 1x za pobyt volný vstup na letní termální koupaliště Termál raj, WiFi připojení ve společenských prostorech hotelu, pojištění proti úpadku CK.

V termínu 30.6.-1.9.18 probíhá v hotelu akce letních programů (dětský koutek, 1x za pobyt vstup na letní termální koupaliště TERMÁL raj v Liptovském Jánu, stolní tenis, nabídka výletů).

Bonus: 30% sleva ze základní ceny na vstup do hotelového bazénu nebo na letní termální koupaliště hotelu SOREA Máj v Liptovském Jánu + 30% sleva na vstup ze základní ceny do Aqua Relax v hotelu SOREA Titris v  Tatranské Lomnici + 20% sleva ze základní ceny na bowling v hotelu SOREA Hutnik v Tatranských Matliarech + 30% sleva ze základní ceny na vstup do centra Wellness svět regenerace a oddechu v hotelu SOREA Trigan v Štrbském Plesu + 30% sleva ze základní ceny na vstup do Wellnes Urania v hotelu Sorea Urán v Tatranské Lomnici.

Dětská cena platí pro děti 3-15 let. Děti do 3 let bez nároku na služby v doprovodu 2 dosp. osob jsou zdarma. 1 dítě do 8 let při ubytování se 2 dosp. osobami na společném lůžku (popř. na společné přistýlce s platícím dítětem) zdarma.

Příplatek za pokoj standard: 420,- Kč/pokoj/7 nocí.

Na místě se platí: pobytová taxa cca 1,- EUR/osoba/den.

Poplatek za psa: 7,- EUR/noc.

 


Lubovnianské Kúpele
HOTEL SOREA LUBOVŇA
  **

 

Hotel se nachází na rozhraní Spišské Magury a Levočských vrchů v dolině Lubovnianských Lázní, pouze 7km od města Stará Lubovňa. Hotel je komplexně zařízen. K příjemnému pobytu slouží 2 hotelové restaurace, 3 denní bary, kavárna, kadeřnictví, klubové místnosti, biliart, stolní tenis, ruské kuželky. K dispozici je krytý bazén, sauna, vodní a ruční masáže, relaxační procedury, tenisový kurt, volejbalové hřiště, úschovna a půjčovna sportovních potřeb a horských kol. Dostupnost všech prostor je řešena bezbariérově. Doplňkové služby jsou za poplatek. Parkování přímo u hotelu. Pes je možný za poplatek.
Ubytování: dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky a rodinné pokoje (ceny na vyžádání). všechny pokoje mají vlastní sociální příslušenství, telefon, rádio, TV.
Stravování: polopenze – snídaně bufet, večeře servírované

NAŠE MÍNĚNÍ: IDEÁLNÍ PRO RELAXAČNĚ OZDRAVOVACÍ POBYT (V BLÍZKOSTI JSOU MINERÁLNÍ PRAMENY VHODNÉ K PITNÝM ÚČELŮM).

 CENÍK

Termíny pobytů
so-so/7 nocí
dosp. os.
pevné lůžko
dosp. os.
přistýlka
dítě
pevné lůžko
dítě
přistýlka
26.5.-30.6.18 6.990,- 5.580,- 4.890,- 3.490,-
30.6.-1.9.18 7.390,- 5.890,- 5.190,- 3.680,-
1.9.-29.9.18 6.990,- 5.580,- 4.890,- 3.490,-

Ubytování: dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky

V ceně: 7x ubytování s polopenzí v třídě ekonomy, vstup do hotelového bazénu, fitnes centrum, aqua fitnes, fytoterapie, WiFi ve společných prostorech hotelu, pojištění proti úpadku CK.

V termínu 30.6.-1.9.18 probíhá v hotelu akce letních programů (Disney dětský koutek, 1x týdně taneční večer, regionální večer s grilováním, nabídka výletů, apod.).

Bonus: 30% sleva ze základní ceny na vstup do hotelového bazénu nebo na letní termální koupaliště hotelu SOREA Máj v Liptovském Jánu + 30% sleva na vstup ze základní ceny do Aqua Relax v hotelu SOREA Titris v  Tatranské Lomnici + 20% sleva ze základní ceny na bowling v hotelu SOREA Hutnik v Tatranských Matliarech + 30% sleva ze základní ceny na vstup do centra Wellness svět regenerace a oddechu v hotelu SOREA Trigan v Štrbském Plesu + 30% sleva ze základní ceny na vstup do Wellnes Urania v hotelu Sorea Urán v Tatranské Lomnici.

Dětská cena platí pro děti 3-15 let. Děti do 3 let bez nároku na služby v doprovodu 2 dosp. osob jsou zdarma. 1 dítě do 8 let při ubytování se 2 dosp. osobami na společném lůžku (popř. na společné přistýlce s platícím dítětem) zdarma.

Příplatek za pokoj standard: 420,- Kč/pokoj/7 nocí.

Na místě se platí: pobytová taxa cca 1,- EUR/osoba/den.

Poplatek za psa: 7,- EUR/noc.

 


 


Tatranské Matliare - VYSOKÉ TATRY
SOREA HUTNÍK II
  **

Hotel SOREA Hutník je hotelový komplex dvou budov (Hutník I, II). Nachází se v pěkném a tichém prostředí pod úpatím Lomnického štítu asi 12 km od Tatranské Lomnice. Hostům jsou k dispozici restaurace, 2 denní bary, krytý bazén, sauna, fitnescentrum, stolní tenis, kulečník, minigolf, půjčovna kol, atd. Doplňkové služby jsou za poplatek. Parkování u hotelu. Pes za poplatek.
Ubytování: standardně vybavené dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky s vlastním sociálním zařízením, TV, telefonem a balkónem.
Stravování: polopenze – snídaně bufet, večeře servírované.

NAŠE MÍNĚNÍ: VHODNÉ PRO MILOVNÍKY KLIDNÉHO PROSTŘEDÍ. IDEÁLNÍ JAKO VÝCHOZÍ MÍSTO PRO TŮRY DO VÝCHODNÍ ČÁSTI VYSOKÝCH TATER.


CENÍK

Term. pobytů
so-so/7 nocí
dosp. os.
lůžko
dosp. os.
pistýlka
dítě
pevné lůžko
dítě
přistýlka
26.5.-30.6.18 6.250,- 4.990,- 4.380,- 3.130,-
30.6.-1.9.18 6.590,- 5.270,- 4.610,- 3.290,-
1.9.-29.9.18 6.250,- 4.990,- 4.380,- 3.130,-

Ubytování: dvoulůžkové pokoje s přistýlkou.

V ceně: 7x ubytování s polopenzí, pojištění proti úpadku CK, vstup do hotelového bazénu, WiFi ve společenských prostorech hotelu
v termínu 30.6.-1.9.18 akce doprovodných letních programů (1x týdně večerní zábava, vstup do tělocvičny, stolní tenis, dětský koutek, animace, fitness).

Bonus: 30% sleva ze základní ceny na vstup do hotelového bazénu nebo na letní termální koupaliště hotelu SOREA Máj v Liptovském Jánu + 30% sleva na vstup ze základní ceny do Aqua Relax v hotelu SOREA Titris v  Tatranské Lomnici + 20% sleva ze základní ceny na bowling v hotelu SOREA Hutnik v Tatranských Matliarech + 30% sleva ze základní ceny na vstup do centra Wellness svět regenerace a oddechu v hotelu SOREA Trigan v Štrbském Plesu + 30% sleva ze základní ceny na vstup do Wellnes Urania v hotelu Sorea Urán v Tatranské Lomnici.

Dětská cena platí pro děti 3-15 let. Děti do 3 let bez nároku na služby v doprovodu 2 dosp. osob zdarma. 1 dítě do 8 let při ubytování  se 2 dosp. osobami na společném lůžku (popř. na společné přistýlce s platícím dítětem) zdarma.

Na místě se platí: pobytová taxa cca á 1,- EUR/osoba/den
Pes je možný za poplatek 7,- EUR/noc.


DLE INDIVIDUÁLNÍHO PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKŮ ZAJISTÍME UBYTOVÁNÍ VE VŠECH HOTELECH SPOLEČNOSTI SOREA V OBLASTI VYSOKÝCH TATER, NÍZKÝCH TATER, BRATISLAVĚ, PIEŠŤANECH.

 

 ZÁJEZDY (POBYTY) MŮŽETE REZERVOVAT NA CK@VRCHLABSKA-CK.CZ

 

Pořadatelem tohoto zájezdu je Vrchlabská CK, s.r.o., IČ: 25915134.